Loti & Lisa Show

2019 Review Dhe Qëllimet për vitin 2020!!

av Loti & Lisa Show | Publicerades 1/2/2020

Gezuar vitin e ri te gjithve ❤️Shpresoj qe te gjithve ne vitin 2020 te iu plotesohen deshirat dhe ti mberrini qellimet e juaja.

Kjo eshte episoda e pare prandaj mundemi te bejme edhe gabime por ju premtojm qe episodat e ardhshme do te jene shume me te emocionuara se derisa te msohemi si te bejme Podcast siq duhet!!

Ne kete episode Loti me Lisen flasin per qellimet e tyre te vitit 2020,si e kane kaluar 2019 dhe disa momente interesante po ashtu edhe disa barcoleta palidhje 😂😂😂

Faleminderit te gjithve per degjimin dhe per mbeshtetjen.

Om Podcasten

THIS IS THE FIRST AND ONLY ALBANIAN PODCAST!!!! Une jam Loti Shaqiri,student i mjeksise i vitit 2 dhe YouTuber/Vlogger, dhe bashke me motre time binjake Lisa Shaqiri kemi vendos qe ti tregojm historit tona jo vetem permes vlogave por edhe per permes Podcast-ve.Relaksohuni dhe shijojeni show-un!!