Loti & Lisa Show

Historia e vërtet se çka ka ndodh në Klan Kosovë!! | Loti & Lisa Show Podcast

av Loti & Lisa Show | Publicerades 2/24/2020

Pershendetje te gjitheve dhe miresevini ne episoden e pare te Podcast-it me video.Shpresoj qe po ju pelqen kjo form e podcastit sepse kemi te planifikuar SHUME per kete Show. Per te shikuar episoden ne form te videos dhe me pamje shtes ju lutem vizitoni Loti & Lisa Show ne YouTube.

 Ne kete epsiode Loti bashk me Lisen flasin per eksperiencen ne paraqitjen e tyre ne Televizionin kombetar i cili ka qene LIVE.Po ashtu Loti i ka bere nje suprize Lises,nje dhurate, per ndihmesen qe i jep ne videot e tij.  

Loti & Lisa Show eshte Podcast-i i pare dhe i vetmi ne gjuhen shqipe.

Om Podcasten

THIS IS THE FIRST AND ONLY ALBANIAN PODCAST!!!! Une jam Loti Shaqiri,student i mjeksise i vitit 2 dhe YouTuber/Vlogger, dhe bashke me motre time binjake Lisa Shaqiri kemi vendos qe ti tregojm historit tona jo vetem permes vlogave por edhe per permes Podcast-ve.Relaksohuni dhe shijojeni show-un!!