Loti & Lisa Show

Miresevini ne Podcast | Loti Shaqiri

av Loti & Lisa Show | Publicerades 12/30/2019

Pershendetje te gjithve dhe miresevini be podcastimin ku po fillojm nje kapitull te ri qe kam pas qef me fillu prej shume kohesh.Kjo eshte vetem nje hyrje

Om Podcasten

THIS IS THE FIRST AND ONLY ALBANIAN PODCAST!!!! Une jam Loti Shaqiri,student i mjeksise i vitit 2 dhe YouTuber/Vlogger, dhe bashke me motre time binjake Lisa Shaqiri kemi vendos qe ti tregojm historit tona jo vetem permes vlogave por edhe per permes Podcast-ve.Relaksohuni dhe shijojeni show-un!!